Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 JR, Junior, M

Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 JR jsou navrženy pro profesionální hráče, kteří chtějí špičkovou protekci spojenou s lehkostí... více informací »
Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 JR
Značka: Bauer
3 199 Kč
Více informací »
Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 JR jsou navrženy pro profesionální hráče, kteří chtějí špičkovou protekci spojenou s lehkostí...

Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 JR jsou navrženy pro profesionální hráče, kteří chtějí špičkovou protekci spojenou s lehkostí a volností pohybu.

Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 JR jsou navrženy pro profesionální hráče, kteří chtějí špičkovou protekci spojenou s lehkostí a volností pohybu.

Nové vylepšení u tohoto modelu jsou nové HYPERLITE chrániče loktů, které mají 360 volnost pohybu v předloktí s EXO-LITE protekcí. Vymodelované chraniče vyplněné pěnou perfektně dopřávají plnou protekci, která se hodí proti „sekerám“ a skvěle ochrání i při blokování střel. Chrániče disponují na konci loktů pásky pro dotažení. COMFORT LOCK pásek zajištuje dotažení pro maximální protekci během hry a zajišťuje aby lokty zůstaly na místě. Výšivka THERMOCORE ZERO skvěle odvádí pot a navíc díky takzvavému COOLING efektu se budete cítit po celou dobu příjemně. Biceps chrání jednodílný chránič vytvorřený z HYPERLITE HD pěny.

 

Kotva tabulky velikostí

 


Designový výrobek najdete právě nyní tady u nás umístěný v rubrice lokty! Máme pro vás ostatní produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Bauer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Bauer má ve stále nabídkce skvělé zboží. za výborné peníze.

Akční a ve slevě výrobek Lokty Bauer Vapor Hyperlite S22 JR, Junior, Mod výrobce s dobrým jménem Bauer lze sehnat zrovna za výborné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 3 199 Kč.