Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR, Junior, 1.5, 34, D

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační... více informací »
Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR
Značka: Bauer
4 199 Kč
Více informací »
Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační...

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Bota je oproti vyšším modelům měkkčí a širší. Delší rádius na oceli zlepšuje rovnováhu, zatímco silnější vycpávky kotníku poskytují maximální pohodlí.

O pohodlí a bezpečnost se stará i kvalitní jazyk. Holder LS PRO II pak zajistí skvělou rovnováhu. Díky symetrické špičce je bota phodlnější tím, že přidává trochu více místa vpředu.


Oblíbený a akční produkt je k dostání zrovna tady na našich stránkách v populární kategorii brusle. Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce za super peníze! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od dodavatele Bauer. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel Bauer pro vás vyrábí vynikající produkty za báječnou cenu.

Diskontní výrobek Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR, Junior, 1.5, 34, Dod oblíbené značky se zárukou kvality Bauer je dostupný právě teď za rozumné peníze. Aktuálně v akci od 4 199 Kč.