Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR, Junior, 2.5, 35.5, D

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační... více informací »
Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR
Značka: Bauer
4 199 Kč
Více informací »
Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační...

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Bota je oproti vyšším modelům měkkčí a širší. Delší rádius na oceli zlepšuje rovnováhu, zatímco silnější vycpávky kotníku poskytují maximální pohodlí.

O pohodlí a bezpečnost se stará i kvalitní jazyk. Holder LS PRO II pak zajistí skvělou rovnováhu. Díky symetrické špičce je bota phodlnější tím, že přidává trochu více místa vpředu.

Unikátní kus Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR, máte možnost dostat jednoduše tady na webu v rubrice brusle! Nyní můžete získat zlevněné produkty z této rubriky za výprodejovou cenu! Populární dodavatel Bauer vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty.! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další vybrané produkty značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Brusle Bauer Supreme M1 S22 JR, Junior, 2.5, 35.5, Dod výrobce se skvělou pověstí Bauer dostanete u nás teď skutečně levně. Momentálně v akci za 4 199 Kč.