Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá, Senior, Klasický gard

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sezónu 2022. Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR... více informací »
Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
7 999 Kč
Více informací »
Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sezónu 2022. Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR...

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sezónu 2022.

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sozónu 2022.

 INOVACE :

  • VELCRO WRIST STRAPPING SYSTEM je tradiční systém upínání vyrážečky k ruce tak aby vyhovovala golmanovi a mohl si vyrážečku upravit podle potřeby.
  • INTERNALLY LACED SIDEWALL je vnitřně vložená stěna s vysokou hustotou pro ochranu a navíc bez vazby.
  • SIDE WALL ANCHOR STRAP je nastavitelný pásek na zápěstí VELCRO, který poskytuje ještě lepší pocit stability a kontroly nad vyrážečkou.
  • Čtvercový tvar výrážečky má navíc zkosený nos pro lepší uchycení hole a lepší manipulací s hokejkou celkově
  • Protekce palce je zajištěna díky chrániče z HD vytvarovené pěny, která skvěle chrání a navíc přináší skvělou mobilitu.


Tento designový produkt Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá, Senior, Klasický gard získáte aktuálně na stránkách zařazený v rubrice vyrážečky na hokej! Nyní získáte akční produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny! Věhlasná značka Brian’s pro své zákazníky dodává top sortiment .

Tento exkluzivní kousek Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá, Senior, Klasický gardod přední společnosti Brian’s lze pořídit momentálně v naši nabídce skutečně výhodně! Na našich stránkách za 7 999 Kč.