Hokejový obchod Brno

Kolečkové brusle USD Aeon Basic 60 XXI, 41-42, 4x, 60

Zlevněný kus Kolečkové brusle USD Aeon Basic 60 XXI, 41-42, 4x, 60od této skvělé značky Powerslide můžete dostat zde nyní levně. V akci za 6 499 Kč.
EAN: 4040333543689
Kolečkové brusle USD Aeon Basic 60 XXI
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
6 499
Popis produktu

Kolečkové brusle USD Aeon Basic 60 XXI – prověřená kvalita a těší se nejen u nás, ale i ve světě velké oblibě, aggressive brusle.

Kolečkové brusle USD Aeon Basic 60 XXI – prověřená kvalita a těší se nejen u nás, ale i ve světě velké oblibě, aggressive brusle.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Nový tvar Skeletu a systém jeho uchycení. Ten je nyní možné nastavit do dvou různých výšek a regulovat tak oporu v oblasti  kotníku dle vlastní potřeby.
  • Nový design povrchu  v oblasti kolem tkaniček dodává bruslím jedinečný vzhled.
  • Brusle vynikají jednodílnou konstrukcí ,kde skelet, spodní část botičky a podvozek tvoří dohromady jeden díl,  díky tomu jsou extrémně lehké, mají velmi nízké těžiště (vysokou stabilitu) a výborný přenos síly z každého odrazu.
  • Skelet je tvarově velmi dobře navržen a poskytuje dostatek místa i širšímu tvaru chodidla, jeho vnější boční část je z obou stran příjemně široký a dobře navazuje na zabudovaný rám.
  • Pohodlná vnitřní vložka od Myfit Skinny Boy s paměťovou pěnou, která má střední tloušťku  a je vyrobena z prvotřídních materiálů. Kromě pohodlí a komfortu se vyznačují také dlouhou životností a možností tepelného dotvarování přímo na noze bruslaře během používání a proto nahřívání často není potřeba.
  • Upínací systém je řešen tkaničkami, přezkou a páskem na suchý zip. 
  • Prostřední kolečka jsou posunuta více od středu (to je možné díky absenci UFS uchycení framu). H-blok je tak dostatečně široký a kvalitně kryje prostřední kolečka proti jejich nechtěným zásekům .
  • Brusle mají kolečka Undercover Apex 60mm/88a s ložisky WCD Freespin Abec 9. Extra rychlá kolečka od Undercover, Jedná se o kolečka z řady Apex, která mají kovový střed,díky tomu mají extrémně dobrý přenos energie a patří mezi nejrychlejší aggressive kolečka.