Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, 80, L, P28

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022. CCM hokejka Ribcor... více informací »
Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR
Značka: CCM
5 675 Kč
Více informací »
CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022. CCM hokejka Ribcor...

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022.

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022.

Ocení ji především výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v předbrankovém prostoru. Díky už standartnímu nízkému kick pointu v dolní části shaftu hole. Je měkčí oproti předchozím generacím, takže je ocení především techničtí hráči, kteří se rádi mazlí s pukem. Hokejka využívá technologii Skeleton+ a technologii nanášení uhlíkových vrstev. Tím se opět rapidně snižuje váha hole. Ergonomický tvar shaftu s protiskluzovou vrstvou pak zajistí bezproblémové ovládání.

Často hledaný produkt je dostupný přímo tady u nás v oblíbené kategorii kompozitové hokejky! Nyní můžete získat ostatní produkty z této rubriky za výprodejovou cenu!

Kvalitní a žádaný produkt Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, 80, L, P28od oblíbené značky se zárukou kvality CCM snadno můžete sehnat v naší internetové nabídce za skvělou cenu. Ve skvělé akci za 5 675 Kč.