Kolečkové brusle Fila Legacy QF, 11.5, 46, 4x, 84

Kolečkové brusle Fila Legacy QF - vhodné pro středně pokročilé a zkušené bruslaře, jsou velmi pohodlné a dobře ovladatelné.... více informací »
Kolečkové brusle Fila Legacy QF
Značka: Fila
4 899 Kč
Více informací »
Kolečkové brusle Fila Legacy QF - vhodné pro středně pokročilé a zkušené bruslaře, jsou velmi pohodlné a dobře ovladatelné....

Kolečkové brusle Fila Legacy QF – vhodné pro středně pokročilé a zkušené bruslaře, jsou velmi pohodlné a dobře ovladatelné.

Kolečkové brusle Fila Legacy QF – vhodné pro středně pokročilé a zkušené bruslaře, jsou velmi pohodlné a dobře ovladatelné.

 

 • Popis:

  • Všestranné brusle jsou velmi pohodlné a skvěle ovladatelné, vhodné pro rychlou a pohodlnou jízdu.
  • Komfortní odvětraná bota, tuhý hliníkový rám a kvalitní ložiska Abec 7 spolu s 84 mm kolečky jsou skvělou volbou pro plynulou jízdu na každém povrchu.
  • K vysokému komfortu přispívá i utahovací kolečko Atop, které velmi pohodlně, snadno a rychle utáhne brusle jediným pootočením, umístěného nad patou, se navíjí ocelové lanko procházející bruslí namísto tkaničky, přezka a pásek na suchý zip dokonale upevní nohu v brusli.
  • Bota brusle, která je speciálně tvarována tak, aby pohodlně obepnula chodidlo, je vyrobena z jednoho kusu materiálu a díky tomu eliminuje otoky v oblasti nártu – použitá technologie SoftWear.
  • Maximální pohodlí dále zajišťuje ventilační systém Air Flow, který odvádí pot a udržuje vnitřek brusle v suchu.
  • Odvětrávací otvory na svršku a na patě zaručují efektivní proudění vzduchu uvnitř bruslí, díky čemuž je bruslení i v horkém počasí příjemné. 
  • Menší kolečka o průměru 84 mm a kvalitní ložiska ABEC 7 se pak postarají o výborné jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost při zachování jízdního komfortu.
  • Rám bruslí je extrudovaný hliník, který je rychlý a tuhý a ideálně převede sílu odrazu na rychlost skluzu.
  • Ložiska ABEC 7 mají velmi dobrý poměr rychlosti a odolnosti, tichý chod zajišťuje vazelínové mazání a  mají kovovou protiprachovou krytku.
Kotva tabulky velikostí

 

Super produkt Kolečkové brusle Fila Legacy QF, 11.5, 46, jde nakoupit bezprostředně tu na našem webu zařazený v rubrice fitness! Nyní můžete získat parádní kusy z této populární sekce za rozumné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Fila. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Neodolatelný výrobek Kolečkové brusle Fila Legacy QF, 11.5, 46, 4x, 84od značky s dobrým jménem Fila jednoduše můžete pořídit tady teď za zcela nejnižší cenu! Pouze nyní za 4 899 Kč.