Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR, černá, Senior, M, 54-59cm

Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER. Helma Bauer Re-Akt 85... více informací »
Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR
Značka: Bauer
5 099 Kč
Více informací »
Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER. Helma Bauer Re-Akt 85...

Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER.

Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER.

Helma Bauer Re-Akt 85 váží pouze 490 gramů a je nejlehčí ve své kategorii. Je 3D nastavitelná a má přijemně měkký vnitřek s podporou krku pro dokonalý komfort. Disponuje výtečnou ochranou díky AEROLITH 3.0, tvarovaný interiér pro maximalní ochranu s certifikáty CSAHECCCEFREEFORM systém nabízí nezávislé nastavení jak délky tak šířky. MŘÍŽKA – PROFILE II s CARBON STEEL konstrukcí s oválným tvarem mřížky také s certifikáty bezpečnosti CSA, HECC, CE.

Designový produkt Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR, černá, Senior, získáte mimo jiné tu na našem webu umístěný v kategorii helmy. Nyní si můžete pořídit akční kousky z naší kategorie za super peníze! Oblíbený výrobce Bauer pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky. za dobré ceny. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky Bauer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR, černá, Senior, M, 54-59cmod společnosti Bauer máte možnost nakoupit právě zde ve výhodné akci! Nyní pořídíte za super cenu 5 099 Kč.