Betony Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, bílá, 34+1″, M

S Betony Bauer Supreme Mach S22 SR dostanete nesrovnatelnou stabilitu, která vylepšuje pohyb, kontrolu i pokrytí v rozkleku. S Betony... více informací »
Betony Bauer Supreme Mach S22 SR
Značka: Bauer
59 999 Kč
Více informací »
S Betony Bauer Supreme Mach S22 SR dostanete nesrovnatelnou stabilitu, která vylepšuje pohyb, kontrolu i pokrytí v rozkleku. S Betony...

S Betony Bauer Supreme Mach S22 SR dostanete nesrovnatelnou stabilitu, která vylepšuje pohyb, kontrolu i pokrytí v rozkleku.

S Betony Bauer Supreme Mach S22 SR dostanete nesrovnatelnou stabilitu, která vylepšuje pohyb, kontrolu i pokrytí v rozkleku.

Betony jsou nabité tou nejlepší technologií a poskytují potřebnou pomoc pro co nejlepší výkon v každé situaci. Stabilita zajištěna hlavně díky CALF SUPPORT systému, který kombinuje nový CALF PILLOW s CALF BRACKET a ty jsou zabudované do CALF PLATE. Dále také nový TUNE-FIT+ systém, se kterým upevníte beton přesně tak jak vám to bude vyhovovat. Nový úhel zlomu pod kolenem a vystužení chrániče v oblasti stehna díky CURV kompozitem, zařídí bezkonkurenční pokrytí celé branky. Za zmínku stojí výdrž betonů, která díky jednodílné, tepelně tvarované SLIDER kůži přináší hladký skluz, skvěle odráží puky a vydrží i ty nejtvrdčí nárazy.


Hodně povedený produkt Betony Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, bílá, 34+1″, M lze nakoupit bezstarostně tu na webu v oblíbené sekci betony! Získejte jiné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Značka Bauer má na skladě top produkty za super ceny! A tady je důkaz. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých produktů značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi prodávaný produkt Betony Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, bílá, 34+1", Mod společnosti s dlouholetou tradicí Bauer snadno můžete pořídit u nás za outletovou cenu! K sehnání zrovna v akci za 59 999 Kč.