Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR, Senior, 12.0, 48, D

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační... více informací »
Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR
Značka: Bauer
4 799 Kč
Více informací »
Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační...

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Bota je oproti vyšším modelům měkkčí a širší. Delší rádius na oceli zlepšuje rovnováhu, zatímco silnější vycpávky kotníku poskytují maximální pohodlí.

O pohodlí a bezpečnost se stará i kvalitní jazyk. Holder LS PRO II pak zajistí skvělou rovnováhu. Díky symetrické špičce je bota phodlnější tím, že přidává trochu více místa vpředu.

Akční a ve slevě produkt Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR, máte možnost najít ještě tu na našem webu v oblíbené sekci brusle. Mrkněte na ostatní produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. To ale není vše, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na více kousků od výrobce Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Bauer pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment. za super cenu.

Tento velmi žádaný kousek Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR, Senior, 12.0, 48, Dod výrobce s mnohaletou tradicí Bauer snadno můžete sehnat momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena již od 4 799 Kč.