Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR, Senior, 10.0, 45.5, FIT 3

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model... více informací »
Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR
Značka: Bauer
11 999 Kč
Více informací »
Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model...

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Kotva tabulky velikostí

 

Kvalitní lehké brusle, které obsahují i prvky profesionálních modelů, díky kterým je možné podávat ty nejlepší výkony.

Jsou vyrobeny z kvalitního kompozitu, který skvěle reaguje a zároveň nabízí dostatečnou ochranu. Brusle jsou navrženy tak, aby proudkovaly silný a energický odraz. Jazyk s vstřikovaným chráničem stačuje a uvolňuje energii, což dodává lepší pohyb vpřed, větší pohodlí a větší jistotu při hledání cesty k brance.

Holdery LS Edge nabízejí tu nejrychlejší výměnu nože na trhu.

Velmi oblíbený kus lze zakoupit rovněž na webu ve známé sekci brusle! Máme pro vás zcela nové produkty z naší rubriky ve slevě. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více produktů od značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vynikající kus Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR, Senior, 10.0, 45.5, FIT 3od výrobce s dobrým jménem Bauer jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce levně. V současnosti pořídíte za cenu 11 999 Kč.