Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá, Senior, Obrácený gard

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je... více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
10 990 Kč
Více informací »
Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022. Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je...

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

Lapačka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brian's pro sezónu 2022.

    NOVINKY :

  • VELCRO WRIST STRAPPING SYSTEM je tradiční systém upínání lapačky k ruce pomocí suchého zipu na vrchní straně ruky a pásky na zápěstí, díky kterému má gólman možnost nastavení lapačky podle jeho potřeb.
  • Koš lapačky je DOUBLE T – na pohled ultra široký s hlubokým košem ve tvaru dvojitého T. Přesto však splňuje všechny pravidla o velikosti lapačky.
  • Lapačka disponuje na palci elestickým páskem, který slouží k bezpečnému nasazení lapačky. Navíc bez jakéhokoliv omezení pří zavírání lapačky.
  • V rukavici lapačky se nachází protiskluzový SBA SYNTHETIC interiér s podložkou pro zápěstí.
  • Šněrování je v 35 sťupnovém ohybovém úhlu a plochá konstrukce prstů zajistí snadnější zavírání lapačky.

Oblíbený a kvalitní produkt Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, máte možnost koupit pohodlně tady na stránkách v sekci lapačky na hokej! Připravili jsme ještě další produkty z této známé rubriky za výborné peníze. Přední dodavatel Brian’s představuje vysoce kvalitní sortiment ! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na více skvělých produktů značky Brian’s. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Lapačka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá, Senior, Obrácený gardod skvělého výrobce Brian’s lze sehnat na našich stránkách teď právě za super peníze! Aktuálně za super cenu 10 990 Kč.