Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 JR, Junior, 40, P92, L

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o... více informací »
Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 JR
Značka: Bauer
3 299 Kč
Více informací »
Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o...

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Nová technologie ER Spine – pětihranná hůl – zvýší pocit komfortu a citu.

Hmotnost hole by měla být okolo 425 gramů. Kick point zůstává věrný Nexus, tedy střední.

Technologie HP-Mold vytváří skutečný pocit z jednodílné hole, který zlepšuje celkovou hratelnost.

MaxBalance pak snižuje hmotnost čepele při zachování odolnosti, což pomáhá zlepšit celkovou rovnováhu.

Konstrukce 15K nabízí pevnost a kvalitní uhlíková vlákna lehkost a odolnost.

Hodně povedený produkt Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 JR, Junior, 40, P92, L můžete najít bez problémů tady u nás ve známé sekci kompozitové hokejky. Získejte akční kusy z této populární rubriky za výhodné peníze. Známý dodavatel Bauer pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní produkty.. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Diskontní výrobek Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 JR, Junior, 40, P92, Lod dodavatele s dobrým jménem Bauer snadno můžete pořídit zrovna v akci! Právě nyní za 3 299 Kč.