Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro INT, Intermediate, 65, L, P29

Výjimečný a žádaný produkt Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro INT, Intermediate, 65, L, P29od našeho známého výrobce CCM jednoduše získáte u nás nyní za výprodejovou cenu. V současnosti za 6 461 Kč. EAN: 191520344276
Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro INT
Značka: CCM
6 461 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

Hokejku CCM Ribcor Trigger 6 Pro ocenění všichni profesionální a výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v přebrankovém prostoru. Tomu hraje do karet už standardní nízký kick point v dolní části shaftu hole. Je celkově měkčí oproti předchozím generacím z produktové řady Ribcor.

Hokejku CCM Ribcor Trigger 6 Pro ocenění všichni profesionální a výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v přebrankovém prostoru. Tomu hraje do karet už standardní nízký kick point v dolní části shaftu hole. Je celkově měkčí oproti předchozím generacím z produktové řady Ribcor. Stále tedy platí, že padne do ruky především technickým hráčům, kteří se rádi mazlí s pukem. Hokejka využívá technologii Skeleton+ a technologii nanášení uhlíkových vrstev. Tím se opět rapidně snižuje váha hole. Ergonomický tvar shaftu s protiskluzovou vrstvou pak zajistí bezproblémové ovládání. Ribcor Trigger 6 Pro nabízíme od juniorských flexů 40 až po nejtvrdší seniorský flex 95 a v klasických záhybech 28 a 29.