Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT, Intermediate, L

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT
Značka: Bauer
4 099 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Novinky u tohoto modelu je ochrana ramen pomocí AEROLITE 2.0, která má menší hmotnost a disponuje posuvným páskem ,díky kterému se dají ramena upravit tak aby perfekně seděla. Další novinkou je protekce zad a hrudníku díky vestě FLEXAPRENE , která je měkká, komfortní a skvěle prodyšná a přesto poskytuje maximalní ochranu. Hrudní koš chrání technoligie HYPERLITE HD protekce vymodelovaná HD pěnou. Páteř a kliční kosti chráněny vytvarovanými chrániči. Biceps ochraní díky jednodílné konstrukci z PE materiálu a je možno chránič přizpůsobit tak aby skvěle seděl. Podšívka je THERMOMAX+ která je skvěle prodyšná a výborně schne a navíc poskytuje maximální pohodlí.

 

Kotva tabulky velikostí

 


Akční kousek máte možnost nakoupit jednoduše tu zařazený v sekci ramena! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této sekce za akční cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Bauer pro vás připravuje kvalitní výrobky . A tady je důkaz!