Rukavice Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, 13″, červená

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X S22 INT
Značka: Bauer
2 799 Kč
Více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru...

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice kombinují skvělý střih s velmi dobrými ochrannými vlastnostmi. Dlaň TAKTILE Palm je odolná, ale zároveň měkká a pohodlná. 

Kotva tabulky velikostí

 

Legendární střih VAPOR zajišťuje skvělou manipulaci s hokejkou a volnost pohybu díky konstrukci třídílného ukazováčku, dvoudílného ohebného palce a otevřené manžety.

Vnitřní materiál THERMO MAX navíc s vlastnostmi odvádějícími vlhkost udrží vaše ruce v teple a suchu po celou dobu hry.


Velmi žádaný produkt Rukavice Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, 13″, červená máte možnost získat také u nás ve známé kategorii rukavice na hokej! Prozkoumejte akční produkty z této známé sekce na pár kliknutí. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky Bauer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Bauer vám může poskytnout skvělé zboží. za báječné ceny! Udělejte radost sami sobě!

Velmi žádaný produkt Rukavice Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, 13", červenáod společnosti s výborným jménem Bauer lze získat na našich stránkách nyní v bezva akci! Stojí teď u nás 2 799 Kč.