Rukavice Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, 12″, tmavě modrá-červená-bílá

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X S22 INT
Značka: Bauer
2 799 Kč
Více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru...

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice kombinují skvělý střih s velmi dobrými ochrannými vlastnostmi. Dlaň TAKTILE Palm je odolná, ale zároveň měkká a pohodlná. 

Kotva tabulky velikostí

 

Legendární střih VAPOR zajišťuje skvělou manipulaci s hokejkou a volnost pohybu díky konstrukci třídílného ukazováčku, dvoudílného ohebného palce a otevřené manžety.

Vnitřní materiál THERMO MAX navíc s vlastnostmi odvádějícími vlhkost udrží vaše ruce v teple a suchu po celou dobu hry.

Tento vynikající produkt Rukavice Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, 12″, tmavě modrá-červená-bílá dostanete bezprostředně na webu v kategorii rukavice na hokej! Nyní si můžete vybrat ostatní výrobky z naší rubriky za super peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce více kousků od výrobce Bauer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Bauer vám může poskytnout kvalitní výrobky ! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Oblíbený produkt Rukavice Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, 12", tmavě modrá-červená-bíláod značky se zárukou kvality Bauer snadno můžete sehnat tady a teď právě opravdu levně. Výhodně za super cenu 2 799 Kč.