Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 JR, Junior, S

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 JR jsou vyrobena pro výkonnostní hráče. Modely Hyperlite jsou stále nejlehčími elitními chrániči... více informací »
Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 JR
Značka: Bauer
4 199 Kč
Více informací »
Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 JR jsou vyrobena pro výkonnostní hráče. Modely Hyperlite jsou stále nejlehčími elitními chrániči...

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 JR jsou vyrobena pro výkonnostní hráče. Modely Hyperlite jsou stále nejlehčími elitními chrániči na trhu.

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 JR jsou vyrobena pro výkonnostní hráče. Modely Hyperlite jsou stále nejlehčími elitními chrániči na trhu.

Novinkou u tohoto modelu jsou odlehčené chrániče ramen AEROLITE 2.0. Dále taky FLAXAPRENE vesta, která přesně padna a je velice pohodlná, a chrání hrudník a záda. Na zádech se také nechází chrániče žeber a páteře. Páteř chrání vylisovaný chránič z HYPERLITE HD pěny s technologií SHOCKLITE. Klíční kosti chrání chrániče z HD pěny. Biceps ochrání jednodílný chránič EXO-LITE s funkcí pro uprávu SLEEVE-FIT. Podšívka THERMOCORE ZERO zajití pohodlí, rychlé vysychání a celkovou prodyšnost.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Zlevněný kus Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 JR, Junior, S pořídíte bezprostředně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice ramena! Prozkoumejte ostatní produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a žádaný kus Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 JR, Junior, Sod populárního výrobce Bauer pohodlně nakoupíte v naší nabídce ve slevě. Akční cena již od 4 199 Kč.