Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR, Junior, 1.5, 34, EE

Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR - poloprofesionální hokejové brusle  jsou modelem bruslí Bauer z řady Vapor. Brusle Bauer Vapor 3X S21... více informací »
Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR
Značka: Bauer
8 499 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR – poloprofesionální hokejové brusle  jsou modelem bruslí Bauer z řady Vapor.

Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR – poloprofesionální hokejové brusle  jsou modelem bruslí Bauer z řady Vapor.

Popis:

Brusle je vyrobena za pomocí nejmodernějších technologií, z nejmodernějších materiálů a ohromí vás svým designem. Brusle Bauer kombinují maximální kvalitu a praktické využití, které pocítíte hned po prvním obutí. Řada bruslí Bauer Vapor je speciálně navržená pro hbité a rychle akcelerující hráče.

  • Jsou velmi kvalitní brusle pro lední hokej pro hráče na poloprofesionální až profesionální úrovni, které na trhu pořídíte.
  • V poměru ceny/výkon těžko najdete lepší a dostupnější brusle, vzhledem k cenové dostupnosti je tento model velmi oblíbený i mezi náročnými hobby hokejisty.
  • Tento model ocení především hokejisté, kteří mají rádi, když jim brusle poskytují výjimečnou podporu – o tu se stará skelet brusle z kompozitu FLEX.
  • V porovnání s předchozím modelem Vapor X 2.9 si můžete všimnout i nižší hmotnosti bruslí při zachování nadstandardní podpory pro hráče.
  • Špička boty má asymetrický tvar, ideálně propojuje nohu hráče s bruslí a minimalizuje negativní prostor kolem palce.
  • Pomyslnou třešničkou na dortu pak je vyšší LS+ nůž, který pomáhá zejména při přešlapování.
  • Nůž je navíc připravený na úpravu profilu. 
  • Tento model doporučujeme hokejistům, kteří nechtějí investovat do nejdražších modelů, ale přesto jim záleží na kvalitních bruslích.
Kotva tabulky velikostí

 

 


Levný produkt Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR, Junior, 1.5, 34, dostanete teď tu na našem webu ve známé rubrice brusle. Máme pro vás kvalitní produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. Oblíbená značka Bauer má na skladě vysoce kvalitní zboží.. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další produkty od značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.