Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR, černá, Senior, L

Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood, Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky... více informací »
Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR
Značka: Sher-Wood
1 949 Kč
Více informací »
Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood, Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky...

Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood,

Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood,

Kalhoty Sherwood Rekker Element Four Pant jsou vyrobeny z lisovaného plastu pro klíčovou ochranu před nárazy v oblasti boků, stehen a ledvin. Navíc měkká pěna dodává pohodlnou vrstvu po celých kalhotách a poskytuje tak začínajícím nebo rekreačním hokejistům příjemný zážitek ze hry.Kalhoty Sherwood Rekker Element Four Pant jsou vyrobeny z lisovaného plastu pro klíčovou ochranu před nárazy v oblasti boků, stehen a ledvin. Navíc měkká pěna dodává pohodlnou vrstvu po celých kalhotách a poskytuje tak začínajícím nebo rekreačním hokejistům příjemný zážitek ze hry.

Výjimečným prvkem je délkově nastavitelný systém střihu, který je za tuto cenu málokdy k vidění. Pro hráče, kteří stále rostou, nebo pro vysoké jedince, kteří mají štíhlý pas, vám tento prodlužovací systém umožňuje prodloužit kalhoty o 1″, čímž eliminuje mezery v ochraně! Navíc má každá noha otevírání na zip, takže si hráči mohou dále nastavit svůj střih.

Nejprodávanější kousek Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR, černá, Senior, Lod značky se zárukou kvality Sher-Wood snadno můžete najít zde teď právě za outletovou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 949 Kč.