Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR, Senior, 70, L, P28

Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR - profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi... více informací »
Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR
Značka: Bauer
6 949 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR – profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi nízkou hmotností, jedná se tak vskutku o extra třídu mezi hokejkami.

Hokejka Bauer Vapor HyperLite S21 Grip SR – profesionální hokejka, je top modelem hokejky z řady Vapor, která se může chlubit velmi nízkou hmotností, jedná se tak vskutku o extra třídu mezi hokejkami.

Popis:

  • Špičkový model, vhodný pro profesionální a poloprofesionální hokejisty, hokejka ultralehké váhy.  
  • Tato hokejka se stala nejlépe vyváženou hokejkou současnosti.
  • Navzdory snížení hmotnosti je čepel o 20% odolnější, než předchozí model.
  • Díky jádru Hypercore je hokejka neskutečně odolná při zachování maximální lehkosti a skvělého citu.
  • Použitá technologie Advanced Carbon Layering a Textreme Construction dělají z shaftu a čepele to nejlepší, co značka Bauer nabízí.
  • Zesílení se dočkal i shaft, toho se podařilo docílit díky optimalizaci karbonových vrstev na místech, kde dochází k největšímu namáhání hokejky.
  • Má o 10 % rychlejší propružení, takže hokejista při střele vyvine menší námahu a zakončí rychleji.
  • Kontrolu úchopu zabezpečí nový PENTAGRIP, který poskytuje lepší pocit při úchopu.

Tento nejprodávanější produkt Hokejka Bauer Vapor HyperLite je k dispozici rovněž tady na našem webu v populární rubrice kompozitové hokejky! Nyní pořídíte akční výrobky z této sekce za akční cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kousky od značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Bauer svým zákazníkům dodává skvělý sortiment za parádní ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!