Rukavice True Catalyst 5X SR, černá, Senior, 14″

Rukavice True Catalyst 5X SR disponují výbornou úrovní ochrany za cenu běžných rukavic pro rekreační kategorii. Rukavice True... více informací »
Rukavice True Catalyst 5X SR
Značka: True
2 169 Kč
Více informací »
Rukavice True Catalyst 5X SR disponují výbornou úrovní ochrany za cenu běžných rukavic pro rekreační kategorii. Rukavice True...

Rukavice True Catalyst 5X SR disponují výbornou úrovní ochrany za cenu běžných rukavic pro rekreační kategorii.

Rukavice True Catalyst 5X SR disponují výbornou úrovní ochrany za cenu běžných rukavic pro rekreační kategorii.

Vnější materiál je z PREMIUM NYLONU a proto je lehký a extrémně odolný. Hřbet ruky a manžety prstů chrání chrániče z vrstvy EPP pěny a jestě navíc s PE vložkami. PE výstuhy jsou navíc použity u ochrany malíkové hrany. Palec chrání dvojitá konstrukce. Podšívka je z antibakterionálního materiálu a snaží se tak předejít nepříjemnému zápachu. Dlaň z materiálu TAN NASH zajišťuje skvělý cit v ruce a v místech kde se rychle opotřebovává je zesílená vrsta, která zajistí delší živostnost rukavice. Dále se zde nachází manžeta FLEX, která se skládá z pěti dílů, díky které hráč má větší mobilitu aniž by byla omezena ochrana ruky.

Akční a ve slevě produkt můžete dostat rovněž tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice rukavice na hokej. Podívejte se na ještě další produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Zcela unikátní produkt Rukavice True Catalyst 5X SR, černá, Senior, 14"od oblíbené značky se zárukou kvality True jde nakoupit momentálně na našich stránkách za parádní cenu! Výhodně za 2 169 Kč.