Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, 85, L, P29

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022. CCM hokejka Ribcor... více informací »
Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR
Značka: CCM
5 675 Kč
Více informací »
CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022. CCM hokejka Ribcor...

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022.

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022.

Ocení ji především výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v předbrankovém prostoru. Díky už standartnímu nízkému kick pointu v dolní části shaftu hole. Je měkčí oproti předchozím generacím, takže je ocení především techničtí hráči, kteří se rádi mazlí s pukem. Hokejka využívá technologii Skeleton+ a technologii nanášení uhlíkových vrstev. Tím se opět rapidně snižuje váha hole. Ergonomický tvar shaftu s protiskluzovou vrstvou pak zajistí bezproblémové ovládání.


Tento exkluzivní produkt Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, máte možnost najít jednoduše na našem webu umístěný v sekci kompozitové hokejky. Pořiďte si zcela nové produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online! Tento vyjímečný výrobce CCM má k dispozici vysoce kvalitní výrobky ! Však to vidíte sami.

Tento kvalitní a levný kousek Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, 85, L, P29od našeho předního výrobce CCM máte možnost nakoupit tady téměř zdarma. Nabídky od 5 675 Kč.