Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR, Senior, 10.5, 46, D

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační... více informací »
Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR
Značka: Bauer
4 799 Kč
Více informací »
Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře. Rekreační...

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

Rekreační brusle od světové značky Bauer, která nabízí perfektní pohodlí nejen pro všechny začínající bruslaře.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Bota je oproti vyšším modelům měkkčí a širší. Delší rádius na oceli zlepšuje rovnováhu, zatímco silnější vycpávky kotníku poskytují maximální pohodlí.

O pohodlí a bezpečnost se stará i kvalitní jazyk. Holder LS PRO II pak zajistí skvělou rovnováhu. Díky symetrické špičce je bota phodlnější tím, že přidává trochu více místa vpředu.


Tento skvělý produkt Brusle Bauer Supreme M1 lze nakoupit nyní tu na webu ve známé sekci brusle! Prozkoumejte ještě další kusy z této rubriky za skvělou cenu! V očích zákazníků populární značka Bauer vám může poskytnout prvotřídní zboží ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Hodně povedený výrobek Brusle Bauer Supreme M1 S22 SR, Senior, 10.5, 46, Dod dodavatele s dobrým jménem Bauer jednoduše můžete sehnat právě zde výhodně. Právě teď za cenu 4 799 Kč.