Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, L

Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR je novinka pro rok 2022 určena pro profesionální brankáře s využitím těch... více informací »
Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR
Značka: Bauer
16 499 Kč
Více informací »
Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR je novinka pro rok 2022 určena pro profesionální brankáře s využitím těch...

Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR je novinka pro rok 2022 určena pro profesionální brankáře s využitím těch nejnovějších technologií.

Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR je novinka pro rok 2022 určena pro profesionální brankáře s využitím těch nejnovějších technologií.

Tento model  navazuje na starší modely ELITE, GSX a ULTRASONIC. Liší se však závěsnými rameny AMP 2.0, díky ním vesta pokrývá všechen prostor v oblasti ramen a poskytuje naprostou volnost pohybu. Ramena kryjí nastavitelné vycpávky udělané z pěny SHOCKLITE PRO, které můžete nastavit na suchý zip. Biceps a předloktí jsou chráněny pomocí FUSED COMPS. V místě hrudního koše je pěna REBOUND CONTROL, která výborně tlumí nárazy puků. Celková ochrana zajistí snížení nárazů až o 40%. Jako výstelka je použita THERMOCORE ZERO, která je skvělě prodišná a výborně schne a právě díky ní se budete při chytání cítit komfortně.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Nový produkt Brankářská vesta Bauer Supreme Mach S22 SR, Senior, Lod značky se skvělou pověstí Bauer jednoduše pořídíte právě teď u nás ve slevě. Teď za akční cenu 16 499 Kč.