Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR, Senior, 11.0, 47, FIT 1

Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu. Brusle... více informací »
Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR
Značka: Bauer
18 799 Kč
Více informací »
Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu. Brusle...

Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu.

Brusle Bauer Supreme M5 Pro jsou perfektní volbou pro elitní bruslaře, kteří hledají prvotřídní výkon, střih a hodnotu.

M5 Pro se může pochlubit kompozitem Carbon Curv, který byl dříve pouze u nejvyšších modelů. To znamená nižší hmotnost, lepší přenos energie a ještě lepší tvarování teplem. Reflex Tendon Guard umožňuje maximální rozsah pohybu díky svému flexibilnímu, ale odolnému designu, který dále vymačká každou unci síly z každého kroku.

S Reflex Tendon Guard pracuje jazyk Reflex Pro. I když má profesionální tloušťku a pěnové vyztužení pro špičkovou ochranu a pohodlí, není omezující jako tradičnější designy.

Uvnitř brusle se dvouzónová vložka Lock-Fit může pochlubit vynikajícím odvodem vlhkosti a celkovým pohodlím. V obalsti kotníků se o pohodlí starají pěny AeroFoam+, které dodávají pocit komfortu okamžitě.

Nově navržená asymetrická špička byla dále doladěna pro maximální pohodlí při zachování charakteristického spojení noha-led se snížením vnitřního objemu.

Hodně oblíbený kus můžete pořídit pohodlně na našem webu v populární kategorii brusle! Podívejte se na akční výrobky z této známé sekce za akční cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Bauer dlouhodobě prodává top výrobky.! Udělejte radost sami sobě. Máme toho více, prozkoumejte u nás další kousky od značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční výrobek Brusle Bauer Supreme M5 Pro S22 SR, Senior, 11.0, 47, FIT 1od značky s dlouholetou tradicí Bauer můžete získat zde nyní levně! Momentálně v akci za 18 799 Kč.