Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR, Senior, 7.5, 42.5, FIT 3

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model... více informací »
Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR
Značka: Bauer
11 999 Kč
Více informací »
Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model...

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Kotva tabulky velikostí

 

Kvalitní lehké brusle, které obsahují i prvky profesionálních modelů, díky kterým je možné podávat ty nejlepší výkony.

Jsou vyrobeny z kvalitního kompozitu, který skvěle reaguje a zároveň nabízí dostatečnou ochranu. Brusle jsou navrženy tak, aby proudkovaly silný a energický odraz. Jazyk s vstřikovaným chráničem stačuje a uvolňuje energii, což dodává lepší pohyb vpřed, větší pohodlí a větší jistotu při hledání cesty k brance.

Holdery LS Edge nabízejí tu nejrychlejší výměnu nože na trhu.

Tento výjimečný kus Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR, Senior, 7.5, 42.5, FIT 3 dostanete snadno tady u nás v populární sekci brusle! Nyní můžete koupit jiné zboží z této známé sekce snadno online! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od značky Bauer. Najdete je níže na této stránce.

Hodně žádaný kousek Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR, Senior, 7.5, 42.5, FIT 3od společnosti s předním postavením na trhu Bauer máte možnost získat na našich stránkách nyní téměř zdarma! Pouze nyní za 11 999 Kč.