Brusle True Catalyst 7 SR, Senior, 7.5, R

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem... více informací »
Brusle True Catalyst 7 SR
Značka: True
12 572 Kč
Více informací »
Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem...

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem a pohyblivostí.

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem a pohyblivostí. 

Kotva tabulky velikostí

 

Plně kompozitová jednodílná bota bude v této cenové hladině na základě materiálů těžko překonatelná, navíc se obepíná a tvaruje k noze, jak kdyby byla šitá na míru.

Systém PFS (performance footbed system) je dalším důvodem, proč jsou brusle tak pohodlné, umožňuje totiž hráčům vyladit podporu klendby. Vložky pro střední a vysoké klendby pak zajistí, že brusle budou pohodlné prakticky pro kohokoliv.

Vnitřek brusle má vylepšený střih v oblasti kotníku. Díky pěně Elite Orthotic-grade brusle nabízí okamžité pohodlí, zejména po procesu pečení. Pomáhají nohu uzamknout na místě, zatímco vložka z mikrovlákna je měkká na dotek a vyniká tím, že udržuje nohy v suchu.

 


Tento skvělý produkt získáte právě teď tady a teď na našem webu v sekci brusle! Máme pro vás ještě další produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další produkty od výrobce True. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Brusle True Catalyst 7 SR, Senior, 7.5, Rs pečetí kvality od značky True můžete nakoupit momentálně na webu za výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 12 572 Kč.