Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR, Senior, XL

Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR
Značka: Bauer
2 999 Kč
Více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR...

Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Novinkou u tohoto modelu je vymodelovaný chránič hrudní kosti a nízkoprofilové ramenní chrániče. Hruď také chrání FLEXAPRENE vesta, která je flexibilní a skvěle odvětrává. Páteř je chráněna díky intergrované ochraně zad z PE materiálu. Stejně jako u hrudní kosti zabraňuje zranění FLEXAPRENE vesta i u zad, s chrániči pro ochranu žeber. Kliční kosti chrání dva oddělené  chrániče vyplněné chráničemi z PE materiálu. Biceps je chráněn díky jednodílnému chrániči z PE materiálu, který si lze upravit aby perfektně seděl. Výšivka je z materiálu THERMOMAX SUB, který je pohodlný a skvěle vysychá.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Exkluzivní produkt Ramena Bauer Vapor 3X je k sehnání právě zde tady u nás ve známé rubrice ramena. Nyní najdete ještě jiné kousky z této populární sekce za skvělou cenu!

Akční a ve slevě výrobek Ramena Bauer Vapor 3X S22 SR, Senior, XLod dodavatele zboží Bauer jde sehnat momentálně v naši nabídce za báječnou cenu! Nabídky již od 2 999 Kč.