Rukavice Bauer Vapor 3X S22 SR, Senior, 14″, černá-bílá

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X S22 SR
Značka: Bauer
2 849 Kč
Více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru...

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice kombinují skvělý střih s velmi dobrými ochrannými vlastnostmi. Dlaň TAKTILE Palm je odolná, ale zároveň měkká a pohodlná. 

Kotva tabulky velikostí

 

Legendární střih VAPOR zajišťuje skvělou manipulaci s hokejkou a volnost pohybu díky konstrukci třídílného ukazováčku, dvoudílného ohebného palce a otevřené manžety.

Vnitřní materiál THERMO MAX navíc s vlastnostmi odvádějícími vlhkost udrží vaše ruce v teple a suchu po celou dobu hry.

Oblíbený a kvalitní kus jde sehnat lehce tady a teď na našem webu zařazený v kategorii rukavice na hokej! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této známé kategorie na pár kliknutí. Věhlasný dodavatel Bauer dlouhodobě nabízí prvotřídní výrobky za dobré ceny. Přesvědčte se. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé zboží značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční produkt Rukavice Bauer Vapor 3X S22 SR, Senior, 14", černá-bíláod našeho známého výrobce Bauer snadno pořídíte momentálně na webu trvale výhodně. Nyní pořídíte jen za 2 849 Kč.