Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, 70, L, P28

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022. CCM hokejka Ribcor... více informací »
Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR
Značka: CCM
5 675 Kč
Více informací »
CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022. CCM hokejka Ribcor...

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022.

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022.

Ocení ji především výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v předbrankovém prostoru. Díky už standartnímu nízkému kick pointu v dolní části shaftu hole. Je měkčí oproti předchozím generacím, takže je ocení především techničtí hráči, kteří se rádi mazlí s pukem. Hokejka využívá technologii Skeleton+ a technologii nanášení uhlíkových vrstev. Tím se opět rapidně snižuje váha hole. Ergonomický tvar shaftu s protiskluzovou vrstvou pak zajistí bezproblémové ovládání.

Tento kvalitní produkt jde pořídit zrovna tu v populární sekci kompozitové hokejky. Získejte ještě ostatní produkty z naší rubriky za internetové ceny. Značka CCM vám nabízí skvělé zboží. za mimořádně nízké ceny. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další produkty od značky CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, 70, L, P28od odblíbeného výrobce CCM snadno můžete získat tady pořád výhodně. Výhodně za super cenu 5 675 Kč.