Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR, bílá, Senior, M, 54-59cm

Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER. Helma Bauer Re-Akt 85... více informací »
Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR
Značka: Bauer
5 099 Kč
Více informací »
Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER. Helma Bauer Re-Akt 85...

Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER.

Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR je nejlehčí helma v této kategorii pro výkonnostní hráče od značky BAUER.

Helma Bauer Re-Akt 85 váží pouze 490 gramů a je nejlehčí ve své kategorii. Je 3D nastavitelná a má přijemně měkký vnitřek s podporou krku pro dokonalý komfort. Disponuje výtečnou ochranou díky AEROLITH 3.0, tvarovaný interiér pro maximalní ochranu s certifikáty CSAHECCCEFREEFORM systém nabízí nezávislé nastavení jak délky tak šířky. MŘÍŽKA – PROFILE II s CARBON STEEL konstrukcí s oválným tvarem mřížky také s certifikáty bezpečnosti CSA, HECC, CE.


Vynikající produkt Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR, bílá, Senior, M, máte možnost koupit právě zde na stránkách umístěný v kategorii helmy. Najděte si akční zboží ve zmíněné kategorii snadno online! Tato značka Bauer dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment. levně!

Ve slevě tento produkt Helma Bauer Re-Akt 85 Combo SR, bílá, Senior, M, 54-59cmod společnosti Bauer je k dostání právě nyní trvale výhodně. Právě nyní za 5 099 Kč.