Brusle True Catalyst 7 SR, Senior, 9.0, R

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem... více informací »
Brusle True Catalyst 7 SR
Značka: True
12 572 Kč
Více informací »
Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem...

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem a pohyblivostí.

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem a pohyblivostí. 

Kotva tabulky velikostí

 

Plně kompozitová jednodílná bota bude v této cenové hladině na základě materiálů těžko překonatelná, navíc se obepíná a tvaruje k noze, jak kdyby byla šitá na míru.

Systém PFS (performance footbed system) je dalším důvodem, proč jsou brusle tak pohodlné, umožňuje totiž hráčům vyladit podporu klendby. Vložky pro střední a vysoké klendby pak zajistí, že brusle budou pohodlné prakticky pro kohokoliv.

Vnitřek brusle má vylepšený střih v oblasti kotníku. Díky pěně Elite Orthotic-grade brusle nabízí okamžité pohodlí, zejména po procesu pečení. Pomáhají nohu uzamknout na místě, zatímco vložka z mikrovlákna je měkká na dotek a vyniká tím, že udržuje nohy v suchu.

 

Výjimečný kus Brusle True Catalyst 7 SR, Senior, 9.0, R je k dispozici jednoduše tu v oblíbené rubrice brusle. Připravili jsme vyjímečné výrobky z této známé rubriky za skvělou cenu! Dodavatel True pro své zákazníky nabízí špičkové zboží za dobré ceny! Udělejte radost sami sobě! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více kousků od značky True. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Brusle True Catalyst 7 SR, Senior, 9.0, Rod předního výrobce True lze zakoupit právě teď v nabídce za výprodejovou cenu! K sehnání zrovna v akci za 12 572 Kč.