Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, M

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22... více informací »
Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 SR
Značka: Bauer
5 599 Kč
Více informací »
Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22...

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče.

Tyto ramena zůstavají nejlehčími na trhu s absolutní volností pohybu.

Inovací u tohoto modelu jsou chrániče ramen AEROLITE 2.0 s konektorem. Dále chránič hrudníku pomocí FLEXAPRENE vesty, která je velice pohodlná. Záda jsou chráněna pomocí vesty navíc s chraníči na ochranu žeber. O klíční kosti se postará vytvarovaný chránič z HD pěny. Páteř je chráněna vylisovaným chráničem HYPERLITE HD vyplněný SHOCKLITE pěnou. A stejný chránič chrání i hrudní koš. Vyšívka je z materiálu THERMOCORE ZERO, který skvěle vysychá a je příjemný na těle. Biceps chrání jednodílný chránič z EXO-LITE materiálu s funkcí SLEEVE-FIT. Ramena jsou jasnou volbou pro hráče, kteří chtějí to nejlepší pohodlý a zároveň výkon.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Hodně povedený produkt jde koupit právě zde na stránkách zařazený v sekci ramena! Připravili jsme akční produkty z naší kategorie ve výprodejové akci! Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce více skvělých kousků značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Bauer dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží.! Udělejte radost sami sobě.

Zlevněný kus Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 SR, Senior, Mod oblíbené značky se zárukou kvality Bauer snadno můžete najít u nás teď se slevou. K sehnání zrovna v akci za 5 599 Kč.