Ramena Supreme 3S PRO Sr

Seniorské chrániče ramen Supreme 3S PRO, vyráběné ve třech velikostech. Tento model naši návrháři stvořili pro hokejisty,... více informací »
Ramena Supreme 3S PRO Sr
Značka: Bauer
4 649 Kč
Více informací »
Seniorské chrániče ramen Supreme 3S PRO, vyráběné ve třech velikostech. Tento model naši návrháři stvořili pro hokejisty,...

Seniorské chrániče ramen Supreme 3S PRO, vyráběné ve třech velikostech. Tento model naši návrháři stvořili pro hokejisty, kteří chodí na led třikrát až čtyřikrát týdně. Podařilo se u něj zachovat stejnou výkonnostní úroveň jako v případě prémiové řady Supreme Ultrasonic a jde o skvělou volbu, pokud sháníte chrániče vysoké kvality za přijatelnou cenu. Ramena Supreme 3S PRO jsou stavěná tak, aby za jakékoliv situace podpořila váš výkon – samozřejmě při zachování ochrany horní poloviny těla. Díky technologii AMP chránič kopíruje ramenní kloub, což je záruka větší bezpečnosti i nevídaného pohodlí. Spolehněte se také na svobodnou pohyblivost do všech směrů. Do chráničů byl pro zvýšenou ochranu proti nárazům a sekání zabudovaný nový systém ochrany ADAPTIV Skin. Tyto chrániče ramen potěší i všechny, kteří rádi zůstávají v suchu. Jejich součástí je speciální vložka THERMO MAX+ proti pocení a zápachu. Zjistěte více, jak vybrat chrániče ramen, z našeho článku.

Tento neodolatelný produkt Ramena Supreme 3S PRO Sr od společnosti s předním postavením na trhu Bauer máte možnost nakoupit zde nyní ve slevě! Zrovna nyní za cenu 4 649 Kč.