Brankářská hokejka Bauer Supreme M5 Pro S22 INT, Intermediate, stříbrná, 23″, P31

Brankářská hokejka Bauer Supreme M5Pro S22 INT je určena pro poloprofesionálni nebo profi hráče. Brankářská hokejka Bauer Supreme... více informací »
Brankářská hokejka Bauer Supreme M5 Pro S22 INT
Značka: Bauer
5 589 Kč
Více informací »
Brankářská hokejka Bauer Supreme M5Pro S22 INT je určena pro poloprofesionálni nebo profi hráče. Brankářská hokejka Bauer Supreme...

Brankářská hokejka Bauer Supreme M5Pro S22 INT je určena pro poloprofesionálni nebo profi hráče.

Brankářská hokejka Bauer Supreme M5Pro S22 INT je určena pro poloprofesionálni nebo profesionální hráče.

Novinkou u tohoto modelu je jádro AEROFOAM BRIDGE BLADE, díky němu je hůl lehká a výjmečně odolná.Tento model navazuje na  svého předchůdce v podobě hole 3SPRO. Z něj zůstala čepel TEXTREME, potaženou karbonem i ergonomické pádlo. Kontrola, odolnost a vyváženost, tak se dá popsat stručně těmito třemi slovy. Má vymečně tvarované pádlo diky ERGO-PADDLE, které zajišťuje větší kontrolu při práci z hokejkou a odrážení puků. Tento model je zárukou, že vám bude sloužit výborně a to jak při zápasech tak trénincích.

Velmi prodávaný výrobek lze zakoupit taky tady u nás v oblíbené rubrice kompozitové brankářské hokejky. Pořiďte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasná značka Bauer pro své zákazníky dodává špičkové zboží. za báječnou cenu.

Tento akční a ve slevě kousek Brankářská hokejka Bauer Supreme M5 Pro S22 INT, Intermediate, stříbrná, 23", P31od skvělé a známé značky Bauer je k získání aktuálně na webu výhodně. Výhodně za cenu 5 589 Kč.