Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, FIT 3

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model... více informací »
Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR
Značka: Bauer
11 999 Kč
Více informací »
Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy.  Střední model...

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Střední model řady Supreme pro sezónu 2022/23, který je skvělou volbou pro úroveň krajských lig či druhé ligy. 

Kotva tabulky velikostí

 

Kvalitní lehké brusle, které obsahují i prvky profesionálních modelů, díky kterým je možné podávat ty nejlepší výkony.

Jsou vyrobeny z kvalitního kompozitu, který skvěle reaguje a zároveň nabízí dostatečnou ochranu. Brusle jsou navrženy tak, aby proudkovaly silný a energický odraz. Jazyk s vstřikovaným chráničem stačuje a uvolňuje energii, což dodává lepší pohyb vpřed, větší pohodlí a větší jistotu při hledání cesty k brance.

Holdery LS Edge nabízejí tu nejrychlejší výměnu nože na trhu.

Velmi prodávaný produkt lze získat bezstarostně tu na našem webu zařazený v sekci brusle. Nyní koupíte ostatní zboží ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více kvalitních produktů od značky Bauer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kousek Brusle Bauer Supreme M4 S22 SR, Senior, 9.0, 44.5, FIT 3od našeho známého výrobce Bauer jednoduše najdete tady teď právě výhodně. Výhodně za cenu 11 999 Kč.