Brankářská hokejka Bauer Supreme Mach S22 SR, stříbrná, Senior, 26″, P31, L

Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější gólmany. Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější... více informací »
Brankářská hokejka Bauer Supreme Mach S22 SR
Značka: Bauer
6 799 Kč
Více informací »
Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější gólmany. Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější...

Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější gólmany.

Profesionální brankářská hokejka pro ty nejnáročnější gólmany.

Jedná se o nejvyváženější hokejku na trhu, což ocení každý brankář nejen při složitějších zákrocích. Za toto skvělé vyvážení může především čepel hole, vyrobené technologií ACL z ultralehkého a odolného TexTREME karbonu.

Brankáři si často zakládají i na designu a i zde je brankářská hokejka Bauer Supreme Mach o krok napřed, ke všemu je možné vybrat ze čtyř barevných variant.

Moderní geometrie ERGOBRIDGE, použita v oblasti čepele, zajistí, že se čepel nepřetáčí ani při neprudších střelách. O tvrdé nárazy v oblasti shaftu se pak postará profi UD karbon. Jádro čepele pak tvoří Expandcel Bridge, takže se o hokejku nemusíte bát.

 

Žádaný výrobek máte možnost získat právě zde tady na webu v kategorii kompozitové brankářské hokejky. Mrkněte na akční produkty z naší kategorie jednoduše online! Oblíbená značka Bauer má k dispozici top produkty ! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od značky Bauer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Brankářská hokejka Bauer Supreme Mach S22 SR, stříbrná, Senior, 26", P31, Lod známého dodavatele Bauer můžete dostat v aktuální nabídce za akční cenu. Nyní můžete mít za 6 799 Kč.