Hokejka Bauer Supreme S37 S20 INT, Intermediate, 65, P92, L

Super výrobek Hokejka Bauer Supreme S37 S20 INT, Intermediate, 65, P92, Lod výrobce se skvělou pověstí Bauer jde získat zde za báječnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 2 299 Kč. EAN: 688698418514
Hokejka Bauer Supreme S37 S20 INT
Značka: Bauer
2 299 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

Bauer v roce 2020, s hrdostí představuje svůj další krok v řadě Supreme. Hokejka Bauer Supreme S37 Grip Intermediate Hockey Stick obsahuje klíčové vylepšení s rafinovanými specifikacemi, které byly k vidění v předchozích modelech a jsou jednou z jejich nejlepších hokejek doposud.

Hokejka Bauer Supreme S37 je nejlepším modelem hokejky z řady Supreme. Jedná se o hokejku se skvělými vlastnostmi určenou pro rekreační hráče a hobby hokejisty.

Bauer představuje svůj další krok v řadě Supreme. Hokejka Bauer Supreme S37 Grip Intermediate obsahuje klíčové vylepšení s rafinovanými specifikacemi, které byly k vidění v předchozích modelech a jsou jednou z jejich nejlepších hokejek doposud.

Při střele využívá hokejka technologii MPK Technology. Hokejka je dobře vyvážená a zároveň pevná a odolná. Shaft je čtvercového tvaru pro dokonalý úchyt. Hokejky z řady Supreme mají konstruovaný bod ohybu tak, aby střela opustila čepel maximální možnou rychlostí. Hokejka je konstruována spojením 2 kusů, přesto dosahuje vysoké pevnosti a odolnosti.

Délka hokejky: 160cm