Hokejka True Hzrdus PX INT, Intermediate, 55, L, TC4

Top model řady Hzrdus, to je hůl True Hzrdus PX! Top model řady Hzrdus, to je hůl True Hzrdus PX! U flex 85 má hůl neuvěřitelných... více informací »
Hokejka True Hzrdus PX INT
Značka: True
6 649 Kč
Více informací »
Top model řady Hzrdus, to je hůl True Hzrdus PX! Top model řady Hzrdus, to je hůl True Hzrdus PX! U flex 85 má hůl neuvěřitelných...

Top model řady Hzrdus, to je hůl True Hzrdus PX!

Top model řady Hzrdus, to je hůl True Hzrdus PX!

U flex 85 má hůl neuvěřitelných 355 gramů! Jedná se tak o nejlehčí model od značky True.

Elitní karbonové vlákno je jemně vrstveno pomocí technologie PLD (Precision Laminate Design), zatímco nový ResFlo Resin System je pokročilé lepidlo, které vše drží pohromadě. To vše vede k úžasné redukci hmotnosti bez kompromisů v pevnosti nebo pocitu.

Vylepšení je i ve spodní třetině hole. Nová Tri Rib Technologie (TRT+) dává hráčům ultralehkou čepel, která poskytuje špičkový cit pro puk.

Oblast spoje mezi čepelí a shaftem byla rovněž posílena, jelikož se stále jedná o jednu z nejvíce zasažených a zranitelných části na jakékoliv hokejce.

Hokejka True Hzrdus PX je extrémně lehká hokejka s neuvěřitelně rychlým uvolněním střely.

Žádaný produkt je k dostání právě zde tu na našem webu v populární sekci kompozitové hokejky. Nyní můžete získat ostatní výrobky z této oblíbené sekce za parádní cenu.

Velmi oblíbený produkt Hokejka True Hzrdus PX INT, Intermediate, 55, L, TC4od odblíbeného výrobce True lze pořídit momentálně na webu za výborné peníze. Aktuálně za 6 649 Kč.