Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, 70, L, P29

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022. CCM hokejka Ribcor... více informací »
Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR
Značka: CCM
5 675 Kč
Více informací »
CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022. CCM hokejka Ribcor...

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022.

CCM hokejka Ribcor Trigger 6 je druhý nejvyšší model z šesté generace hokejky Ribcor Trigger pro sezónu 2022.

Ocení ji především výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v předbrankovém prostoru. Díky už standartnímu nízkému kick pointu v dolní části shaftu hole. Je měkčí oproti předchozím generacím, takže je ocení především techničtí hráči, kteří se rádi mazlí s pukem. Hokejka využívá technologii Skeleton+ a technologii nanášení uhlíkových vrstev. Tím se opět rapidně snižuje váha hole. Ergonomický tvar shaftu s protiskluzovou vrstvou pak zajistí bezproblémové ovládání.

Akční produkt jde sehnat právě teď tady u nás v kategorii kompozitové hokejky. Nyní si můžete koupit další produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu. V očích zákazníků populární výrobce CCM má prvotřídní produkty ! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky CCM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR, Senior, 70, L, P29od společnosti s úžasnou pověstí CCM máte možnost koupit právě teď pořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 5 675 Kč.