Brusle True Catalyst 7 INT, Intermediate, 4.5, R

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem... více informací »
Brusle True Catalyst 7 INT
Značka: True
9 547 Kč
Více informací »
Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem...

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem a pohyblivostí.

Brusle True Catalyst 7 jsou vynikající volbou pro vysoce soutěživého hokejistu, který hledá ultralehké brusle s dokonalým střihem a pohyblivostí. 

Kotva tabulky velikostí

 

Plně kompozitová jednodílná bota bude v této cenové hladině na základě materiálů těžko překonatelná, navíc se obepíná a tvaruje k noze, jak kdyby byla šitá na míru.

Systém PFS (performance footbed system) je dalším důvodem, proč jsou brusle tak pohodlné, umožňuje totiž hráčům vyladit podporu klendby. Vložky pro střední a vysoké klendby pak zajistí, že brusle budou pohodlné prakticky pro kohokoliv.

Vnitřek brusle má vylepšený střih v oblasti kotníku. Díky pěně Elite Orthotic-grade brusle nabízí okamžité pohodlí, zejména po procesu pečení. Pomáhají nohu uzamknout na místě, zatímco vložka z mikrovlákna je měkká na dotek a vyniká tím, že udržuje nohy v suchu.


Akční a ve slevě produkt Brusle True Catalyst 7 INT, Intermediate, 4.5, je k získání taky tady na stránkách v oblíbené rubrice brusle! Pořiďte si zcela nové zboží ze zmíněné sekce snadno online! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele True. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel True dodává kvalitní produkty .

Tento kvalitní a žádaný produkt Brusle True Catalyst 7 INT, Intermediate, 4.5, Rod oblíbené značky se zárukou kvality True získáte zrovna dnes za výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 9 547 Kč.