Hokejka True Catalyst 7 INT, Intermediate, 55, L, TC2

Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu. Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu. U tohoto... více informací »
Hokejka True Catalyst 7 INT
Značka: True
4 949 Kč
Více informací »
Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu. Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu. U tohoto...

Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu.

Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu.

U tohoto modelu byl použit materiál s karbonovými vlákny, díky tom se snížila váha hokejky, ale bez vlivu na odolnost hokejky. Celková hmostnost je 410 gramů, což je o 40 gramů lehčí než hokejka XC7. Technologie MID-KICK, díky které při střele jde energie z hokejky přímo do puku. Shaft disponuje čtvercovými rohy a dvojitým vydutím zakončený měkkou lesklou rukojetí. Celkově tento model patří elitní modely s top technologiemi, ale za menší cenu než nejvyšší řady CATALYST 9X.

Hodně oblíbený kousek Hokejka True Catalyst 7 INT, Intermediate, 55, L, TC2 máte možnost nakoupit zrovna na stránkách v oblíbené sekci kompozitové hokejky! Vyberte si zcela nové výrobky ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další prověřené produkty od výrobce True. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbená značka True dlouhodobě prodává vysoce kvalitní produkty !

Ve slevě tento výrobek Hokejka True Catalyst 7 INT, Intermediate, 55, L, TC2od přední společnosti True můžete dostat ještě dnes opravdu výhodně. Právě teď za cenu 4 949 Kč.