Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 10″, černá-bílá

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR
Značka: Bauer
2 569 Kč
Více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru...

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice kombinují skvělý střih s velmi dobrými ochrannými vlastnostmi. Dlaň TAKTILE Palm je odolná, ale zároveň měkká a pohodlná. 

Kotva tabulky velikostí

 

Legendární střih VAPOR zajišťuje skvělou manipulaci s hokejkou a volnost pohybu díky konstrukci třídílného ukazováčku, dvoudílného ohebného palce a otevřené manžety.

Vnitřní materiál THERMO MAX navíc s vlastnostmi odvádějícími vlhkost udrží vaše ruce v teple a suchu po celou dobu hry.

Zcela unikátní produkt Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 10″, můžete nakoupit teď tu na našich stránkách v kategorii rukavice na hokej! Mrkněte na vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další kousky od dodavatele Bauer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Bauer má v nabídce top výrobky. za překvapivě výhodné ceny. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Zajímavý produkt Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 10", černá-bíláod přední společnosti Bauer jde pořídit tady a teď právě opravdu výhodně! Akční ceny od 2 569 Kč.