Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 10″, tmavě modrá

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR
Značka: Bauer
2 569 Kč
Více informací »
Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita. Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru...

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice Bauer Vapor 3X jsou skvělou volbou v poměru cena/kvalita.

Rukavice kombinují skvělý střih s velmi dobrými ochrannými vlastnostmi. Dlaň TAKTILE Palm je odolná, ale zároveň měkká a pohodlná. 

Kotva tabulky velikostí

 

Legendární střih VAPOR zajišťuje skvělou manipulaci s hokejkou a volnost pohybu díky konstrukci třídílného ukazováčku, dvoudílného ohebného palce a otevřené manžety.

Vnitřní materiál THERMO MAX navíc s vlastnostmi odvádějícími vlhkost udrží vaše ruce v teple a suchu po celou dobu hry.

Tento diskontní kus Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 10″, tmavě modrá můžete najít také na webu zařazený v sekci rukavice na hokej. Nyní koupíte akční kusy z této známé rubriky za outletovou cenu. Náš sortiment je široký, u nás najdete další skvělé kousky značky Bauer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Rukavice Bauer Vapor 3X S22 JR, Junior, 10", tmavě modráod společnosti s předním postavením na trhu Bauer snadno najdete v aktuální nabídce za akční cenu. Za bezkonkureční cenu 2 569 Kč.