Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 JR, Junior, M

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 JR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.  Ramena Bauer Vapor 3X... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 JR
Značka: Bauer
3 349 Kč
Více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 JR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.  Ramena Bauer Vapor 3X...

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 JR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

 Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 JR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ochrana ramen díky nízkoprofilovým chráničům ramen pro lepší pohyblivost. Novinkou je protekce zad a hrudníku díky vestě FLEXAPRENE , která je měkká, komfortní a skvěle prodyšná a přesto poskytuje maximalní ochranu. Hrudní koš chrání technoligie HYPERLITE protekce vymodelovaná HD pěnou. Páteř chráněna volným vytvarovaným chráničem. Biceps ochraní díky jednodílné vytvarované konstrukci z PE materiálu a je možno chránič přizpůsobit tak aby skvěle seděl. Podšívka je THERMOMAX+ která je skvěle prodyšná a výborně schne a navíc poskytuje maximální pohodlí.

Kotva tabulky velikostí

 

Žádaný produkt Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 JR, Junior, Mod společnosti s úžasnou pověstí Bauer pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď za outletovou cenu! Na našich stránkách za 3 349 Kč.