Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá-červená, Senior, Obrácený gard

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sezónu 2022. Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR... více informací »
Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
7 999 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sezónu 2022.

Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR je novinkou od gólmanské značky Brain's pro sozónu 2022.

 INOVACE :

  • VELCRO WRIST STRAPPING SYSTEM je tradiční systém upínání vyrážečky k ruce tak aby vyhovovala golmanovi a mohl si vyrážečku upravit podle potřeby.
  • INTERNALLY LACED SIDEWALL je vnitřně vložená stěna s vysokou hustotou pro ochranu a navíc bez vazby.
  • SIDE WALL ANCHOR STRAP je nastavitelný pásek na zápěstí VELCRO, který poskytuje ještě lepší pocit stability a kontroly nad vyrážečkou.
  • Čtvercový tvar výrážečky má navíc zkosený nos pro lepší uchycení hole a lepší manipulací s hokejkou celkově
  • Protekce palce je zajištěna díky chrániče z HD vytvarovené pěny, která skvěle chrání a navíc přináší skvělou mobilitu.

Nový kousek Vyrážečka Brian’s G-netik X5 SR, bílá-černá-červená, Senior, Obrácený gard lze nakoupit právě teď tady na našich stránkách zařazený v rubrice vyrážečky na hokej. Připravili jsme podobné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Brian’s pro své zákazníky dodává vynikající výrobky. za extra ceny! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky Brian’s. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.