Betony Brian’s G-netik X5 SR, bílá-červená, Senior, 35+1″

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny. Betony... více informací »
Betony Brian’s G-netik X5 SR
Značka: Brian’s
28 990 Kč
Více informací »
Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny. Betony...

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny.

Betony Brian’s G-netik X5 SR jsou novinkou pro sezónu 2022 od značky Brian´s, která je specialistou v oblasti golmařiny.

Betony jsou určeny pro profesionální a semi profesionální golmany, kteří chtějí od svojí výstroje jen to nejlepší.

    NOVINKY :

  • Novinkou u tohoto modelu je nový systém upínaní páskem GNETIK WRAP STRAPPING, kteřé zajišťuje jednoduché dopnutí betonu přímo na nohu podle potřeby. To samé platí u nastavitelného pásku na lýtku.
  • SINGLE KNEE BRAKE je technologie zlomení betonu pod kolenem a díky tomu umožňuje potřebnou flexibilitu při zachování tuhosti stehna.
  • PRIMO SLIDE SIDE je navržen tak aby vylepšoval sklouznutí betonu po ledu a pomohl tak při reakci a přesnosti golmanského zákroku.
  • SUEDE KNEE CRADLE je semišová kolébka pro koleno, která zajišťuje měkký dopad kolena a příjemný pocit při brankářském zákroku
  • Samozřejmě nechybí ani systém upínaní SMART STRAP, jedná se o elastický pásek na špičce, který zajišťuje konzistetní napětí a větší výdrž než tradiční uchycení pomocí tkaniček.
  • Tyto betony jsou kompatibilní s PRO 2 KNEE PAD. Chrániče kolen mohou být připnuty k betonu nebo nasazeny samostatně. ( Chrániče kolen se prodávají samostatně)

 

 

Zcela unikátní kus Betony Brian’s G-netik X5 SR, bílá-červená, Senior, 35+1″ je dostupný bez obtíží tady u nás v oblíbené rubrice betony! Nyní si můžete koupit unikátní zboží ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další skvělé zboží značky Brian’s. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Brian’s dlouhodobě vyrábí top sortiment. za extra ceny!

Tento kvalitní produkt Betony Brian’s G-netik X5 SR, bílá-červená, Senior, 35+1"od oblíbené značky Brian’s můžete nakoupit právě nyní pořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 28 990 Kč.